Ansatte

Her får du en oversikt over alle ansatte i Mjøndalen Fotball.

Annonse:

Administrasjon


Kenneth W. Karlsen

Sports- og administrasjonssjef

e-post: kenneth.karlsen@mif.no

tlf: 970 39 106

Svein Erik Gevelt

Daglig leder, Mjøndalen Idrettsforening

e-post: svein.erik@mif.no

tlf: 932 18 170

Kristian Grøstad

Stadionansvarlig

e-post: kristian@mif.no

tlf: 915 11 952

Lisbeth Groth

Økonomiansvarlig

e-post: lisbeth@mif.no

tlf: 472 93 219

Per Fjeld-Olsen

Økonomimedarbeider

e-post: perfolsen@mif.no

tlf: 908 88 857

Kommersiell avdeling

Ole Sivertsen

Kommersiell leder

e-post: ole@mif.no

tlf: 970 08 955

Rune Dokken

Salgssjef

e-post: rune@mif.no

tlf: 909 73 567

Arne Ellevset

Arrangementssjef

e-post: arne@mif.no

tlf: 900 10 857

Nina Green

Leder MIFSHOP og utstyrsansvarlig

e-post: mifshop@mif.no

tlf: 904 07 928

Helge Johansen

Billettansvarlig

e-post: billett@mif.no

tlf: 952 00 655

Sportslig apparat a-lag

Vegard Hansen

Hovedtrener a-lag og markedsmedarbeider

e-post: vegard@mif.no

tlf: 901 52 757

Øyvind Leonhardsen

Assistent-trener a-lag og toppspillerutvikler

e-post: leo@mif.no

tlf:

Jan Remi Dalen

Assistent-trener a-lag og analyseansvarlig

e-post: janremi@hotmail.com

tlf: 905 47 453

Eirik Pettersen

Fysisk trener/fysioterapeut

e-post: eirik@drammensportsklinikk.no

tlf: 924 10 053

Erlend Madsen

Keepertrener a-lag

e-post:

tlf:

Utviklingsavdelingen

Kjetil A. Bergh

Sekretær utviklingsavdelingen

e-post: kjetil@mif.no

tlf: 913 31 243

Arne Marcussen

Utviklingsleder Sparebanken Øst Akademiet

e-post: arne.marcussen@mif.no

tlf: 947 98 880


Tom Inge B. Israelsen

Utviklingsansvarlig
6-15 år

e-post: tom.inge@mif.no

tlf: 934 52 044

Bjarne K. Ingebretsen

Hovedtrener U19

e-post: bjarne@mif.no

tlf: 911 01 574

Anton Severin Kvilaas

Hovedtrener U17

e-post: anton@up-2.no

tlf: 924 93 913

Jann Rindsem

Hovedtrener U15

e-post: jrverdal@gmail.com

tlf: 932 56 801

Herman Kristensen

Keeperansvarlig

e-post: herman@mif.no

tlf: 934 17 433

Bjørn Øivind Røraas

Spillerutvikler

e-post:
bjorn.oivind.roraas@gmail.com

tlf: 936 27 580


 

Annonse fra Eliteserien: