Ansatte

Her får du en oversikt over alle ansatte i Mjøndalen Fotball.

Annonse:

Administrasjon

André Nevstad

Daglig leder og sportssjef

e-post: andre.nevstad@mif.no

tlf: 922 22 225

Svein Erik Gevelt

Daglig leder, Mjøndalen Idrettsforening

e-post: svein.erik@mif.no

tlf: 932 18 170

Lisbeth Groth

Økonomiansvarlig

e-post: lisbeth@mif.no

tlf: 472 93 219

Per Fjeld-Olsen

Økonomimedarbeider

e-post: perfolsen@mif.no

tlf: 908 88 857

Petter Tallaksrud

Driftssjef og stadionansvarlig

e-post: petter@mif.no

tlf: 950 33 626

 

Kommersiell avdeling

 

Ole Sivertsen

Kommersiell leder

e-post: ole@mif.no

tlf: 970 08 955

Arne Ellevset

Arrangementssjef

e-post: arne@mif.no

tlf: 900 10 857

Ellen Solli

MIFshop

e-post: mifshop@mif.no

tlf: 954 77 342

Helge Johansen

Billettansvarlig

e-post: billett@mif.no

tlf: 952 00 655

 

 

Sportslig apparat a-lag

Vegard Hansen

Hovedtrener a-lag og markedsmedarbeider

e-post: vegard@mif.no

tlf: 901 52 757

Øyvind Leonhardsen

Assistent-trener a-lag og toppspillerutvikler

e-post: leo@mif.no

tlf:

Jan Remi Dalen

Assistent-trener a-lag og analyseansvarlig

e-post: janremi@hotmail.com

tlf: 905 47 453

Kevin Nicol

Toppspillerutvikler

e-post:

tlf:

Eirik Pettersen

Fysisk trener/fysioterapeut

e-post: eirik@drammensportsklinikk.no

tlf: 924 10 053

Magnus Olsen

Keepertrener a-lag/Keeperansvarlig Akademi

e-post:

tlf:

 

Sparebanken Øst Akademiet

Arne Marcussen

Akademisjef

e-post: arne.marcussen@mif.no

tlf: 947 98 880

Kjetil André Bergh

Administrasjon

e-post: kjetil@mif.no

tlf: 913 31 243

Tom Inge Brandvold Israelsen

Administrasjon U15

e-post: tom.inge@mif.no

tlf: 934 52 044

Bjarne Kortgaard Ingebretsen

Hovedtrener U19

e-post: bjarne@mif.no

tlf: 911 01 574

Bjørn Øivind Røraas

Hovedtrener U17

e-post: bjorn.oivind.roraas@gmail.com

tlf: 936 27 580

Anton S. Kvilaas

Hovedtrener U15

e-post: anton@up-2.no

tlf: 924 93 913

Herman Kristensen

Keepertrener

e-post: herman@mif.no

tlf: 934 17 433

Spillerutviklere
- Ole Jørgen Sylling-Berg
- Lars Granaas
- Antonio Massanet
- Vajwar Matin
- Frode Røste
- Thomas Kolbjørnsen
- Daniel Berg Haugen

Lagleder/material MIF rekrutt
- Jan Erik Skretteberg

 


 

 

 


 

Annonse fra Eliteserien: