Ansatte

Her får du en oversikt over alle ansatte i Mjøndalen Fotball.

Administrasjon


Kenneth W. Karlsen

Sports- og administrasjonssjef

e-post: kenneth.karlsen@mif.no

tlf: 970 39 106

Ole Sivertsen

Markedssjef

e-post: ole@mif.no

tlf: 970 08 955

Arne Ellevset

Arrangementsjef

e-post: arne@mif.no

tlf: 900 10 857

Kristian Grøstad

Stadionansvarlig

e-post: kristian@mif.no

tlf: 915 11 952

Per Fjeld-Olsen

Daglig leder, Mjøndalen Idrettsforening

e-post: perfolsen@mif.no

tlf: 908 88 857

Lisbeth Groth

Økonomiansvarlig

e-post: lisbeth@mif.no

tlf: 472 93 219

Nina Green

Utstyr- og supportersalgansvarlig

e-post: supporterutstyr@mif.no

tlf: 904 07 928

Sportslig apparat a-lag

Vegard Hansen

Hovedtrener A-lag og markedsmedarbeider

e-post: vegard@mif.no

tlf: 901 52 757

Bjarne Kortgaard Ingebretsen

Assistent-trener A-lag og toppspillerutvikler

e-post: bjarne@mif.no

tlf: 911 01 574

Eirik Pettersen

Fysisk trener og fysioterapeut

e-post:

tlf:

Erlend Madsen

Keepertrener a-lag

e-post:

tlf:

Lars Arne Nedberg

Sportslig koordinator og matrialforvalter A-lag

e-post: lars.arne@mif.no

tlf : 957 53 354

Vegard Dokken

Lagleder a-lag

e-post:

tlf:

Utviklingsavdelingen

Kjetil A. Bergh

Administrasjonssjef utviklingsavdelingen

e-post: kjetil@mif.no

tlf: 913 31 243

Tomas Evanger

Sportssjef 6-12 år

e-post: evanger@mif.no

tlf: 988 12 441


Herman Kristensen

IFO-leder og keeperansvarlig u-avdelingen

e-post: herman@mif.no

tlf: 934 17 433

Arne Marcussen

Hovedtrener U19

e-post:

tlf:

Jan Remi Dalen

Hovedtrener U17

e-post:

tlf:

Kjetil Berg

Hovedtrener U15

e-post:

tlf:

Anton Severin Kvilaas

Samspillsansvarlig 6-12 år

e-post:

tlf:


 

Annonse: