Serieåpner borte mot Glimt

Slik er terminlista for Eliteserien 2020.

Annonse:

NB: Det kan komme enkelte endringer i spilleplanen på grunn av E-cup og EM 2020

ESN = Eurosport Norge
ES+ = Eurosport Pluss
TVN = TVNorge

Merk at alle kamper sendes direkte på Eurosport Player

Spilleplan Eliteserien 2020

Runde 1 (04.04-05.04)Dag/Kl.slettKanal
Strømsgodset-VikingLørdag 16.00ESN
Vålerenga-MoldeLørdag 18.00TVN
Kristiansund-StartSøndag 18.00ES+/Dplay
Stabæk-OddSøndag 18.00ES+/Dplay
Bodø/Glimt-MjøndalenSøndag 18.00ES+/Dplay
Aalesund-HaugesundSøndag 18.00ES+/Dplay
Sandefjord-Sarpsborg 08Søndag 18.00ES+/Dplay
Rosenborg-BrannSøndag 20.00ESN
     
Runde 2 (13.04-13.04)Dag/Kl.slettKanal
Molde-KristiansundMandag 18.00ES+/Dplay
Odd-StrømsgodsetMandag 18.00ES+/Dplay
Sarpsborg 08-Bodø/GlimtMandag 18.00ES+/Dplay
Brann-StabækMandag 18.00ES+/Dplay
Haugesund-RosenborgMandag 18.00ES+/Dplay
Start-AalesundMandag 18.00ES+/Dplay
Mjøndalen-SandefjordMandag 18.00ES+/Dplay
Viking-VålerengaMandag 20.00ESN
     
Runde 3 (18.04-19.04)Dag/Kl.slettKanal
Vålerenga-OddLørdag 16.00ESN
Rosenborg-MoldeLørdag 18.00TVN
Kristiansund-VikingSøndag 18.00ES+/Dplay
Stabæk-MjøndalenSøndag 18.00ES+/Dplay
Bodø/Glimt-HaugesundSøndag 18.00ES+/Dplay
Aalesund-Sarpsborg 08Søndag 18.00ES+/Dplay
Strømsgodset-StartSøndag 18.00ES+/Dplay
Sandefjord-BrannSøndag 20.00ESN
     
Runde 4 (25.04-26.04)Dag/Kl.slettKanal
Viking-AalesundLørdag 16.00ESN
Brann-Bodø/GlimtLørdag 18.00TVN
Mjøndalen-Sarpsborg 08Søndag 18.00ES+/Dplay
Molde-SandefjordSøndag 18.00ES+/Dplay
Haugesund-KristiansundSøndag 18.00ES+/Dplay
Vålerenga-StrømsgodsetSøndag 18.00ES+/Dplay
Start-StabækSøndag 18.00ES+/Dplay
Odd-RosenborgSøndag 20.00ESN
     
Runde 5 (29.04-29.04)Dag/Kl.slettKanal
Bodø/Glimt-StartOnsdag 18.30ES+/Dplay
Rosenborg-VålerengaOnsdag 18.30ESN
Kristiansund-StrømsgodsetOnsdag 18.30ES+/Dplay
Stabæk-MoldeOnsdag 18.30ES+/Dplay
Mjøndalen-VikingOnsdag 18.30ES+/Dplay
Sarpsborg 08-BrannOnsdag 18.30ES+/Dplay
Aalesund-OddOnsdag 18.30ES+/Dplay
Sandefjord-HaugesundOnsdag 18.30ES+/Dplay
     
Runde 6 (02.05-03.05)Dag/Kl.slettKanal
Vålerenga-AalesundLørdag 18.00ESN
Strømsgodset-RosenborgLørdag 20.00TVN
Viking-StabækSøndag 18.00ES+/Dplay
Molde-Sarpsborg 08Søndag 18.00ES+/Dplay
Haugesund-MjøndalenSøndag 18.00ES+/Dplay
Odd-Bodø/GlimtSøndag 18.00ES+/Dplay
Start-SandefjordSøndag 18.00ES+/Dplay
Brann-KristiansundSøndag 20.00ESN
     
Runde 7 (09.05-10.05)Dag/Kl.slettKanal
Stabæk-VålerengaLørdag 18.00ESN
Aalesund-RosenborgLørdag 20.00TVN
Kristiansund-OddSøndag 18.00ES+/Dplay
Haugesund-StartSøndag 18.00ES+/Dplay
Sandefjord-VikingSøndag 18.00ES+/Dplay
Bodø/Glimt-MoldeSøndag 18.00ES+/Dplay
Sarpsborg 08-StrømsgodsetSøndag 18.00ES+/Dplay
Mjøndalen-BrannSøndag 20.00ESN
     
Runde 8 (16.05-16.05)Dag/Kl.slettKanal
Molde-AalesundLørdag 18.00ES+/Dplay
Odd-SandefjordLørdag 18.00ES+/Dplay
Rosenborg-KristiansundLørdag 18.00ES+/Dplay
Strømsgodset-StabækLørdag 18.00ES+/Dplay
Brann-HaugesundLørdag 18.00ES+/Dplay
Vålerenga-Sarpsborg 08Lørdag 18.00ES+/Dplay
Start-MjøndalenLørdag 18.00ES+/Dplay
Viking-Bodø/GlimtLørdag 20.00ESN
     
Runde 9 (23.05-24.05)Dag/Kl.slettKanal
Brann-VikingLørdag 18.00ESN
Bodø/Glimt-RosenborgLørdag 20.00TVN
Sandefjord-StrømsgodsetSøndag 18.00ES+/Dplay
Haugesund-OddSøndag 18.00ES+/Dplay
Mjøndalen-MoldeSøndag 18.00ES+/Dplay
Sarpsborg 08-StartSøndag 18.00ES+/Dplay
Aalesund-StabækSøndag 18.00ES+/Dplay
Kristiansund-VålerengaSøndag 20.00ESN
     
Runde 10 (28.05.)Dag/Kl.slettKanal
Molde-HaugesundTorsdag 19.00ES+/Dplay
Odd-MjøndalenTorsdag 19.00ES+/Dplay
Rosenborg-SandefjordTorsdag 19.00ES+/Dplay
Viking-Sarpsborg 08Torsdag 19.00ES+/Dplay
Stabæk-KristiansundTorsdag 19.00ES+/Dplay
Vålerenga-Bodø/GlimtTorsdag 19.00ES+/Dplay
Strømsgodset-AalesundTorsdag 19.00ES+/Dplay
Start-BrannTorsdag 2100ESN
     
Runde 11 (06.06-07.06)Dag/Kl.slettKanal
Viking-StartLørdag 18.00ESN
Brann-MoldeLørdag 20.00TVN
Kristiansund-AalesundSøndag 18.00ES+/Dplay
Bodø/Glimt-StrømsgodsetSøndag 18.00ES+/Dplay
Sandefjord-StabækSøndag 18.00ES+/Dplay
Mjøndalen-RosenborgSøndag 18.00ES+/Dplay
Sarpsborg 08-OddSøndag 18.00ES+/Dplay
Haugesund-VålerengaSøndag 20.00ESN
     
Runde 12 (26.06-26.06)Dag/Kl.slett 
Odd-BrannTorsdag 19.00ESN
Molde-StartFredag 19.00ES+/Dplay
Kristiansund-Bodø/GlimtFredag 19.00ES+/Dplay
Stabæk-Sarpsborg 08Fredag 19.00ES+/Dplay
Vålerenga-MjøndalenFredag 19.00ES+/Dplay
Aalesund-SandefjordFredag 19.00ES+/Dplay
Strømsgodset-HaugesundFredag 19.00ES+/Dplay
Rosenborg-VikingFredag 21.00ESN
     
Runde 13 (01.07-01.07)Dag/Kl.slettKanal
Bodø/Glimt-AalesundOnsdag 19.00ES+/Dplay
Viking-MoldeOnsdag 19.00ES+/Dplay
Brann-StrømsgodsetOnsdag 19.00ES+/Dplay
Start-OddOnsdag 19.00ES+/Dplay
Mjøndalen-KristiansundOnsdag 19.00ES+/Dplay
Sarpsborg 08-HaugesundOnsdag 19.00ES+/Dplay
Sandefjord-VålerengaOnsdag 19.00ES+/Dplay
Stabæk-RosenborgOnsdag 21.00ESN
     
Runde 14 (05.07-05.07)Dag/Kl.slettKanal
Odd-MoldeLørdag 16.00ES+/Dplay
Strømsgodset-MjøndalenLørdag 16.00ESN
Bodø/Glimt-StabækSøndag 18.00ES+/Dplay
Rosenborg-Sarpsborg 08Søndag 18.00ES+/Dplay
Kristiansund-SandefjordSøndag 18.00ES+/Dplay
Vålerenga-StartSøndag 18.00ES+/Dplay
Aalesund-BrannSøndag 18.00ES+/Dplay
Haugesund-VikingSøndag 20.00ESN
     
Runde 15 (11.07.-11.07)Dag/Kl.slettKanal
Molde-StrømsgodsetLørdag 18.00ES+/Dplay
Viking-OddLørdag 18.00ES+/Dplay
Stabæk-HaugesundLørdag 18.00ES+/Dplay
Mjøndalen-AalesundLørdag 18.00ES+/Dplay
Sarpsborg 08-KristiansundLørdag 18.00ES+/Dplay
Brann-VålerengaLørdag 20.00TVN
Start-RosenborgSøndag 18.00ESN
Sandefjord-Bodø/GlimtSøndag 18.00ES+/Dplay

Runde 16 (18.07-19.07)

Bodø/Glimt

-

Brann

Odd

-

Sarpsborg 08

Rosenborg

-

Mjøndalen

Kristiansund

-

Stabæk

Haugesund

-

Molde

Vålerenga

-

Viking

Aalesund

-

Start

Strømsgodset

-

Sandefjord

Runde 17 (25.07-26.07)

Molde

-

Vålerenga

Viking

-

Kristiansund

Brann

-

Odd

Stabæk

-

Strømsgodset

Start

-

Bodø/Glimt

Mjøndalen

-

Haugesund

Sarpsborg 08

-

Aalesund

Sandefjord

-

Rosenborg

   

Runde 18 (01.08-02.08)

Molde

-

Mjøndalen

Bodø/Glimt

-

Sarpsborg 08

Odd

-

Start

Rosenborg

-

Stabæk

Haugesund

-

Brann

Vålerenga

-

Sandefjord

Aalesund

-

Viking

Strømsgodset

-

Kristiansund

Runde 19 (08.08-09.08)

Viking

-

Haugesund

Kristiansund

-

Rosenborg

Brann

-

Mjøndalen

Stabæk

-

Bodø/Glimt

Start

-

Vålerenga

Sarpsborg 08

-

Molde

Sandefjord

-

Aalesund

Strømsgodset

-

Odd

   

Runde 20 (15.08-16.08)

Molde

-

Brann

Bodø/Glimt

-

Sandefjord

Odd

-

Viking

Rosenborg

-

Strømsgodset

Haugesund

-

Sarpsborg 08

Vålerenga

-

Stabæk

Mjøndalen

-

Start

Aalesund

-

Kristiansund

   

Runde 21 (22.08-23.08)

Odd

-

Vålerenga

Rosenborg

-

Haugesund

Viking

-

Brann

Kristiansund

-

Mjøndalen

Stabæk

-

Aalesund

Start

-

Molde

Sarpsborg 08

-

Sandefjord

Strømsgodset

-

Bodø/Glimt

Runde 22 (12.09-13.09)

Molde

-

Viking

Bodø/Glimt

-

Kristiansund

Brann

-

Sarpsborg 08

Haugesund

-

Stabæk

Vålerenga

-

Rosenborg

Mjøndalen

-

Odd

Aalesund

-

Strømsgodset

Sandefjord

-

Start

Runde 23 (19.09-20.09)

Odd

-

Aalesund

Rosenborg

-

Bodø/Glimt

Viking

-

Sandefjord

Kristiansund

-

Molde

Stabæk

-

Brann

Start

-

Haugesund

Sarpsborg 08

-

Mjøndalen

Strømsgodset

-

Vålerenga

   

Runde 24 (26.09-27.09)

Molde

-

Rosenborg

Brann

-

Start

Haugesund

-

Strømsgodset

Vålerenga

-

Kristiansund

Mjøndalen

-

Stabæk

Sarpsborg 08

-

Viking

Aalesund

-

Bodø/Glimt

Sandefjord

-

Odd

Runde 25 (03.10-04.10)

Bodø/Glimt

-

Vålerenga

Odd

-

Haugesund

Rosenborg

-

Aalesund

Viking

-

Mjøndalen

Kristiansund

-

Brann

Stabæk

-

Sandefjord

Start

-

Sarpsborg 08

Strømsgodset

-

Molde

Runde 26 (17.10-18.10)

Molde

-

Odd

Brann

-

Rosenborg

Haugesund

-

Bodø/Glimt

Start

-

Viking

Mjøndalen

-

Strømsgodset

Sarpsborg 08

-

Stabæk

Aalesund

-

Vålerenga

Sandefjord

-

Kristiansund

Runde 27 (31.10-01.11)

Bodø/Glimt

-

Odd

Rosenborg

-

Start

Kristiansund

-

Haugesund

Stabæk

-

Viking

Vålerenga

-

Brann

Aalesund

-

Molde

Sandefjord

-

Mjøndalen

Strømsgodset

-

Sarpsborg 08

Runde 28 (07.11-08.11)

Molde

-

Stabæk

Odd

-

Kristiansund

Viking

-

Rosenborg

Brann

-

Sandefjord

Haugesund

-

Aalesund

Start

-

Strømsgodset

Mjøndalen

-

Bodø/Glimt

Sarpsborg 08

-

Vålerenga

Runde 29 (22.11-22.11)

Bodø/Glimt

-

Viking

Rosenborg

-

Odd

Kristiansund

-

Sarpsborg 08

Stabæk

-

Start

Vålerenga

-

Haugesund

Aalesund

-

Mjøndalen

Sandefjord

-

Molde

Strømsgodset

-

Brann

Runde 30 (28.11-28.11)

Molde

-

Bodø/Glimt

Odd

-

Stabæk

Viking

-

Strømsgodset

Brann

-

Aalesund

Haugesund

-

Sandefjord

Start

-

Kristiansund

Mjøndalen

-

Vålerenga

Sarpsborg 08

-

Rosenborg

Annonse fra Eliteserien: